Ramka 2-krotna - uniwersalna poziom i pion, aluminium (met.) Kontakt Simon 1501620-026
- Ramka 2-krotna - uniwersalna poziom i pion, aluminium (met.) Kontakt Simon 1501620-026
Seria Simon 15 to seria modułowa gdzie osobno kupuje się moduł i osobno ramkę. Moduły w tej serii występują w 3 kolorach.
Ramka 2-krotna aluminiowy, metalizowany
| Dane podstawowe | |
|---|---|
| Seria | Simon 15 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 2- krotna |
| Kolor | aluminiowy, metalizowany |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Liczba modulów | 2 |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, ABS, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
Kontakt-Simon S.A.Więcej
ProducătorKontakt-Simon S.A.Adresă:
Bestwińska 21Cod poştal: 43-500Oraș: Czechowice-DziedziceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 32 32 46 300Adresa de e-mail: serwis@kontakt-simon.com.pl
Entitatea responsabilăKontakt-Simon S.A.Adresă:
Bestwińska 21Cod poştal: 43-500Oraș: Czechowice-DziedziceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 32 32 46 300Adresa de e-mail: serwis@kontakt-simon.com.pl
Simbol
1501620-026
Cod producător
5902787830700
Culoare
Argintiu
Număr de module
2
Lățime
152 mm
Adâncime
10 mm
Material
Plastic
Finisarea suprafețelor
Mat
Metoda de fixare
Închidere cu capse
Fără halogen
Da
Protecția suprafeței
Lăcuit
Înălţime
81 mm [rum]
Direcția de montare
Orizontală
Vertical
Grad de protectie (IP)
IP44
IP20
Tipul de produs
Cadru de acoperire
Utilizare
În interior
Kontakt Simon
15
Plastic
ABSWięcej
Acrilonitril-butadien-stiren
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs

