Simon 54 Premium maro DZW1K.01/46 Întrerupător pentru jaluzele 3 poziții 1-0-2 (modular) maro mat
- Simon 54 Premium maro DZW1K.01/46 Întrerupător pentru jaluzele 3 poziții 1-0-2 (modular) maro mat
Întrerupător pentru jaluzele monopolar 3 poziții (1-0-2)(modular) 10AX 250V, conector rapid
| Specificații de bază | |
|---|---|
| Seria | Simon 54 |
| Denumirea produsului/Tipul | întrerupător pentru jaluzele monopolar 3 poziții 1-0-2 |
| Tip produs | modular |
| Curent nominal pentru lămpi fluorescente | 10 AX |
| Tensiune nominală | 250 V |
| Tip de comutație / Tip conector | conector rapid |
| Grad de protecție IP | IP20/IP44 |
| Iluminare de fundal | nu |
| Informații suplimentare | |
|---|---|
| Imprimare/Pictogramă | simbol "jaluzele" |
| Tip material | plastic PC, fără halogen |
| Protecția suprafeței | naturală |
| Finisaj de suprafață | lucios |
| Metoda de montare [ETIM] | montaj încastrat |
| Metoda de fixare | gheare/șuruburi |
| Înălțimea produsului | 75 mm |
| Lățimea produsului | 75 mm |
| Adâncimea produsului | 41 mm |
| Adâncimea de încorporare | 26 mm |
| Metoda de operare/Metoda de funcționare | tastă basculantă |
| Numărul de taste | 1 |
| Model |
alte |
| Control mecanic |
tak |
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
Kontakt-Simon S.A.Więcej
ProducătorKontakt-Simon S.A.Adresă:
Bestwińska 21Cod poştal: 43-500Oraș: Czechowice-DziedziceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 32 32 46 300Adresa de e-mail: serwis@kontakt-simon.com.pl
Entitatea responsabilăKontakt-Simon S.A.Adresă:
Bestwińska 21Cod poştal: 43-500Oraș: Czechowice-DziedziceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 32 32 46 300Adresa de e-mail: serwis@kontakt-simon.com.pl
Simbol
DZW1K.01/46
Cod producător
5902787836078
Grad de protectie (IP)
IP20
IP44
Curent nominal
10 A
Tensiune
250 V
Înălţime
75 mm
Lățime
75 mm
Adâncime
41 mm
Număr de butoane/pârghii
1
Finisarea suprafețelor
Lucios
Metoda de asamblare
Montaj încastrat
Fără halogen
Da
Adâncimea de instalare
26 mm
Evidențiați
Nu
Protecția suprafeței
Netratat
Tip ambalaj
Folie
Cantitate în ambalaj vrac
10
Greutate cu ambalaj
0,0872 kg
Înălțimea pachetului
160 mm
Lățimea pachetului
110 mm
Lungimea pachetului
45 mm
Tipul de produs
Comutator de instalare
Utilizare
În interior
Kontakt Simon
54 Premium
Plastic
PCWięcej
Policarbonat
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs

