Detector de mișcare și prezență 360st, IP65, 2000W, 3 senzori Orno OR-CR-255
- Detector de mișcare și prezență 360st, IP65, 2000W, 3 senzori Orno OR-CR-255
Senzor de mișcare și prezență 360°, IP65, 2000W
Senzorul este utilizat pentru controlul automat al iluminatului sau al altor dispozitive electrice. Un sistem de senzori triplu cu senzori plasați la un unghi special asigură controlul întregii zone. Dispozitivul este potrivit pentru utilizarea în încăperi mari, de exemplu, hale de depozitare, săli de așteptare. Senzorul se caracterizează printr-o inteligență mai mare și o precizie mai mare, ceea ce face posibilă detectarea chiar și a celor mai mici mișcări. Potențiometre pentru reglarea: duratei de iluminare și a sensibilității la intensitatea luminii. Senzorul este compatibil cu iluminatul cu LED-uri.
Specificații tehnice
| Tip de senzor: | infraroșu |
| Unghi de vizualizare: | 360st. |
| Interval de detecție: | Ø20m |
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Sarcina maximă: | 2000W |
| Grad de protecție: | IP65 |
| Culoare: | alb |
| Reglarea intensității luminoase LUX: | da |
| Interval de reglare a intensității luminoase LUX: | <3-2000 lux |
| Reglarea duratei luminii TIME: | da |
| Interval de reglare TIME: | min: 10 sec. ± 3 sec.; max: 30 min. ± 2 min. |
| Interval de reglare SENS: | nu |
| Montare: SENS: | montat la suprafață |
| Dimensiunile senzorului (L/H/D [mm]): | 102,5 / 102,5 / 58,3 |
OR-CR-255 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-CR-255
Cod producător
5902560328127
Unghiul de detectare
360°
Senzorul
Senzor de mișcare
Senzor de prezenta
Culoare
Alb
Frecvență
50 Hz
Metoda de asamblare
Montare pe suprafață
Grad de protectie (IP)
IP65
Interval maxim de operare
20 m
Tipul de produs
Senzor de mișcare
Tensiune de alimentare
230 V
AC
Tipul senzorului de mișcare
PIR
Alimentare
Rețea
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












