VEGA LED 3, plafon cu senzor de mișcare cu microunde, 18W, 1260lm, 4000K, IP20, PMMA, alb Orno
- VEGA LED 3, plafon cu detector de mișcare cu microunde, 18W, 1260lm, 4000K, IP20, PMMA, alb Orno OR-PL-6097WLXMM4
Plafon VEGA LED III cu detector de mișcare cu microunde, 18W
Plafonul cu LED este conceput pentru a ilumina încăperi precum: scări, coridoare, verande, pivnițe, garaje, camere de serviciu, vestiare etc. LED-urile SMD utilizate în plafond garantează o eficiență energetică ridicată și o durată de viață lungă a acestuia. Material: dispersor din sticlă acrilică PMMA, lăptos.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Putere: | 18W |
| Indicele de redare a culorilor Ra/CRI: | >80 |
| Flux luminos: | 1260lm |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Material abajur: | PMMA |
| Grad de protecție: | IP20 |
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni (L/H/D [mm]): | Ø330 / 105 |
| Controlul detectorului de mișcare: | da |
| Tip de senzor: | cu microunde |
| Unghi de vizualizare: | 360st. |
| Interval de detecție: | Ø3m-12m |
| Reglarea intensității luminii LUX | da |
| Interval de reglare a intensității luminii LUX: | 5lux, 15lux, 50lux, +∞. |
| Reglarea duratei luminii TIME: | da |
| Interval de reglare a TIMPULUI: | 5 sec. până la 10 min. |
| Reglarea domeniului de detecție SENS: | da |
OR-PL-6097WLXMM4 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-PL-6097WLXMM4
Cod producător
5902560329551
Culoare
Alb
Forma carcasei
Rundă
Sursa de lumina
LED
Numărul de surse de lumină
1
Temperatura de culoare
4000 KWięcej
Putere
18 W
Grad de protectie (IP)
IP20
Flux luminos
1260 lm
Indicele de redare a culorii (Ra)
80-89
Frecvență
50 Hz
Unghiul de detectare
360°
Material
Plastic
Senzorul
Senzor de mișcare
Tip lampă
Plafon
Lampă de tavan
Tipul de produs
Lampa/Corpa de iluminat
Diametru
330 mm
Tensiune de alimentare
230 V
AC
Tipul senzorului de mișcare
Microunde
Utilizare
În interior
Ecran
Mat
Alimentare
Rețea
Mâner
LED
Plastic
PMMAWięcej
Polimetil metacrilat (Acril, Plexiglas)
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












