SKY LED, corp de iluminat ermetic, 36W, 3250lm, IP65 Orno
- SKY LED, corp de iluminat ermetic, 36W, 3250lm, IP65 Orno OR-OP-6067LPM4
Corp de iluminat ermetic SKY LED 36W
Corpurile de iluminat ermetice sunt ideale pentru a înlocui corpurile de iluminat fluorescente tradiționale/rezistente la apă. Acestea pot fi utilizate pentru iluminarea părților interioare și exterioare ale spațiilor cu praf și umiditate sporită, cum ar fi parcările (subterane, cu mai multe etaje), garajele, stadioanele sportive, depozitele, pasajele subterane, fabricile, atelierele etc. LED-urile SMD moderne utilizate garantează o eficiență energetică ridicată și o durată de viață lungă. Material: policarbonat (PC), incasabil, lăptos + inserție din aluminiu.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Putere: | 36W |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Indice de redare a culorilor Ra/CRI: | >70 |
| Flux luminos: | 3250lm |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Montare:: | montat pe suprafață |
| Material: | policarbonat |
| Grad de protecție: | IP65 |
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | 1217 / 82 / 47 |
| Alte caracteristici: | inserție din aluminiu |
OR-OP-6067LPM4 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-OP-6067LPM4
Cod producător
5902560321289
Culoare
Alb
Temperatura de culoare
4000 KWięcej
Putere
36 W
Flux luminos
3250 lm
Indicele de redare a culorii (Ra)
70-79
Tensiune
230 V
AC
Frecvență
50 Hz
Metoda de asamblare
Montare pe suprafață
Grad de protectie (IP)
IP65
Înălţime
82 mm
Adâncime
47 mm
Lățime
1217 mm
Tipul de produs
Lampa/Corpa de iluminat
Plastic
PCWięcej
Policarbonat
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs








