Proiector SLIM LED, 10W, 750lm, IP65, 5000K, argintiu Orno
- Proiector SLIM LED, 10W, 750lm, IP65, 5000K, argintiu Orno OR-NL-379GL5
Proiector LED SLIM 10W, argintiu
Acest proiector cu LED este conceput pentru iluminarea spațiilor, cum ar fi garajele, halele, iluminatul parcărilor, iluminatul grădinilor, proprietăților, fațadelor, reclamelor etc. LED-urile SMD moderne utilizate garantează o eficiență energetică ridicată și o durată de viață lungă a dispozitivului. Panou de lumină reglabil pe verticală (în sus și în jos). Culori disponibile: alb sau argintiu. Material: plastic + policarbonat (PC), transparent.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Putere: | 10W |
| Indicele de redare a culorilor Ra/CRI: | >80 |
| Flux luminos: | 750lm |
| Temperatura de culoare: | 5000K |
| Grad de protecție: | IP65 |
| Culoare: | argintiu |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | 126 / 96 / 26 |
| Controlul detectorului de mișcare: | nu |
| Alte caracteristici: | reglarea poziției proiectorului: vertical 90°. |
OR-NL-379GL5 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-NL-379GL5
Cod producător
5901752485945
Temperatura de culoare
5000 KWięcej
Putere
10 W
Culoare
Argintiu
Flux luminos
750 lm
Indicele de redare a culorii (Ra)
80-89
Frecvență
50 Hz
Grad de protectie (IP)
IP65
Senzorul
Niciuna
Înălţime
96 mm
Lățime
126 mm
Adâncime
26 mm
Tipul de produs
Proiector
Sursa de lumina
LED
Tensiune de alimentare
230 V
AC
Utilizare
În interior
In afara
Alimentare
Rețea
Orno
SLIM
Ecran
Transparentă
LED
SMD
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












