Proiector SLIM LED, 20W, 1500lm, IP65, 5000K, argintiu Orno
- Proiector SLIM LED, 20W, 1500lm, IP65, 5000K, argintiu Orno OR-NL-380GL5
Proiector SLIM LED 20W, argintiu
Acest proiector cu LED este conceput pentru iluminarea spațiilor precum garaje, hale, iluminarea parcărilor, iluminarea grădinilor, a proprietăților, fațadelor, reclamelor etc. LED-urile moderne SMD utilizate garantează o eficiență energetică ridicată și o durată de viață lungă a dispozitivului. Panou de lumină reglabil pe verticală (în sus și în jos). Culori disponibile: alb sau argintiu. Material: plastic + policarbonat (PC), transparent.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Putere: | 20W |
| Indicele de redare a culorilor Ra/CRI: | >80 |
| Flux luminos: | 1500lm |
| Temperatura de culoare: | 5000K |
| Grad de protecție: | IP65 |
| Culoare: | argintiu |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | 165 / 120 / 28 |
| Controlul detectorului de mișcare: | nu |
| Alte caracteristici: | reglarea poziției proiectorului: 90° pe verticală |
OR-NL-380GL5 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-NL-380GL5
Cod producător
5901752485976
Temperatura de culoare
5000 KWięcej
Putere
20 W
Culoare
Argintiu
Flux luminos
1500 lm
Indicele de redare a culorii (Ra)
80-89
Frecvență
50 Hz
Grad de protectie (IP)
IP65
Senzorul
Niciuna
Înălţime
120 mm
Lățime
165 mm
Adâncime
28 mm
Tipul de produs
Proiector
Sursa de lumina
LED
Tensiune de alimentare
230 V
AC
LED
SMD
Alimentare
Rețea
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












