SLIM LED, proiector, LED 30W, 2400lm, IP65, 5000K, alb Orno
- SLIM LED, proiector, LED 30W, 2400lm, IP65, 5000K, alb Orno OR-NL-392WL5
Proiector SLIM LED 30W, alb
Acest proiector cu LED este conceput pentru iluminarea spațiilor, cum ar fi garajele, halele, iluminatul parcărilor, iluminatul grădinilor, proprietăților, fațadelor, reclamelor etc. LED-urile moderne SMD utilizate garantează o eficiență energetică ridicată și o durată de viață lungă a dispozitivului. Panou de lumină reglabil pe verticală (în sus și în jos). Culori disponibile: alb sau argintiu. Material: plastic + policarbonat (PC), transparent.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Putere: | 30W |
| Indicele de redare a culorilor Ra/CRI: | >80 |
| Flux luminos: | 2400lm |
| Temperatura de culoare: | 5000K |
| Grad de protecție: | IP65 |
| Culoare: | argintiu |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | 194 / 139 / 35 |
| Controlul detectorului de mișcare: | nu |
| Alte caracteristici: | reglarea poziției proiectorului: 90° pe verticală |
OR-NL-392WL5 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-NL-392WL5
Cod producător
5901752487147
Temperatura de culoare
5000 KWięcej
Putere
30 W
Culoare
Argintiu
Flux luminos
2400 lm
Indicele de redare a culorii (Ra)
80-89
Frecvență
50 Hz
Grad de protectie (IP)
IP65
Senzorul
Niciuna
Înălţime
139 mm
Lățime
194 mm
Adâncime
35 mm
Tipul de produs
Proiector
Sursa de lumina
LED
Tensiune de alimentare
230 V
AC
LED
SMD
Alimentare
Rețea
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












