NORTES LED, lampă peste oglindă, 5W, 300lm, plastic, 4000K Orno
- NORTES LED, lampă peste oglindă, 5W, 300lm, plastic, 4000K Orno OR-OM-6103L4
Corp de iluminat cu braț de extensie NORTES LED
Lampă cu LED pentru iluminarea oglinzilor, a tablourilor sau a oricărui alt obiect pe care doriți să îl expuneți. Datorită formei sale alungite și plate, poate fi utilizată ca o lampă de înaltă performanță care, ca urmare, asigură o iluminare uniformă. Puterea luminii emise este deosebit de mare, în ciuda consumului redus de energie. Gradul ridicat de protecție (IP44), asigură o protecție suficientă împotriva prafului și a umezelii. Proiectat în conformitate cu cele mai recente tendințe. Combină simplitatea formei și funcționalitatea contemporană.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Putere: | 5W |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Senzor de mișcare: | nu |
| Cititor de proximitate: | nu |
| Culoare: | argintiu |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | 300 / 100 / 40 |
| Alte caracteristici: | 3 metode de montare |
OR-OM-6103L4 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-OM-6103L4
Cod producător
5902560329919
Sursa de lumina
LED
Temperatura de culoare
4000 KWięcej
Culoare
Argintiu
Putere
5 W
Tensiune
230 V
AC
Frecvență
50 Hz
Senzorul
Niciuna
Tip lampă
Tranşee
Deasupra oglinzii
Flux luminos
300 lm
Înălţime
100 mm
Lățime
300 mm
Adâncime
40 mm
Tipul de produs
Lampa/Corpa de iluminat
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












