Lampă de birou KALCYT LED, 6W, 200lm, 4000K, temporizat, alb Orno OR-LB-1527
- Lampă de birou KALCYT LED, 6W, 200lm, 4000K, temporizat, alb Orno OR-LB-1527
Lampă de birou cu LED KALCYT
Lampă de birou cu LED cu un braț mobil, care permite poziționarea luminii într-o poziție convenabilă. Luminozitatea reglabilă la infinit vă permite să ajustați intensitatea luminii în funcție de nevoile dvs., iar un temporizator suplimentar reduce nivelul de lumină timp de 30 de secunde la 0,3 W.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Putere: | 6W |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Flux luminos: | 300lm |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Controlul luminozității: | da |
| Încărcător USB: | nu |
| Încărcător inductiv: | nu |
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | Ø176 / 470 |
| Alte caracteristici: | nivel de lumină redus timp de 30 de secunde la 0,3 W |
OR-LB-1527 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-LB-1527
Cod producător
5902560326055
Culoare
Alb
Forma carcasei
Rundă
Sursa de lumina
LED
Temperatura de culoare
4000 KWięcej
Putere
4-6 W
Flux luminos
300 lm
Frecvență
50 Hz
Tip lampă
Veioză
Tipul de produs
Lampa/Corpa de iluminat
Tensiune de alimentare
230 V
AC
Utilizare
În interior
Alimentare
Rețea
Mâner
LED
Numărul de surse de lumină
1
Diametru
176 mm
Înălţime
470 mm
Orno
KALCYT
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs










