Ramka 1x stal inox / ramka pośrednia grafit Kontakt Simon 82817-37
- Ramka 1x stal inox / ramka pośrednia grafit Kontakt Simon 82817-37
Simon 82 to seria rozdetalowana gdzie osobno kupuje się mechanizm, ramkę, klawisz/pokrywę. Seria Simon 82 występuje w 3 liniach kolorystycznych.
Ramka 1- krotna stal inox / grafit
| Dane podstawowe | |
|---|---|
| Seria | Simon 82 Nature |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Liczba modulów | 1 |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | błyszczący |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
Kontakt-Simon S.A.Więcej
ProducătorKontakt-Simon S.A.Adresă:
Bestwińska 21Cod poştal: 43-500Oraș: Czechowice-DziedziceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 32 32 46 300Adresa de e-mail: serwis@kontakt-simon.com.pl
Entitatea responsabilăKontakt-Simon S.A.Adresă:
Bestwińska 21Cod poştal: 43-500Oraș: Czechowice-DziedziceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 32 32 46 300Adresa de e-mail: serwis@kontakt-simon.com.pl
Simbol
82817-37
Cod producător
8421053060018
Culoare
Argintiu
Traducere
cze
Grad de protectie (IP)
IP20
IP44
Număr de module
1
Înălţime
94 mm
Lățime
102 mm
Adâncime
10 mm
Finisarea suprafețelor
Lucios
Fără halogen
Da
Protecția suprafeței
Lăcuit
Direcția de montare
Orizontală
Vertical
Cantitate în ambalaj vrac
1
Înălțimea pachetului
37 mm
Lățimea pachetului
127 mm
Lungimea pachetului
136 mm
Greutate cu ambalaj
0,135 kg
Tipul de produs
Cadru de acoperire
Utilizare
În interior
Kontakt Simon
82 Nature
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs

