LEDO LED, proiector, 30W, 2400lm, IP65, 4000K, negru Orno
- LEDO LED, proiector, 30W, 2400lm, IP65, 4000K, negru Orno OR-NL-6081BL4
LEDO Proiector cu LED-uri 30W
Acest proiector cu LED este conceput pentru iluminarea spațiilor, cum ar fi garajele, hale, iluminatul parcărilor, iluminatul grădinilor, proprietăților, fațadelor, reclamelor etc. LED-urile moderne SMD utilizate garantează o eficiență energetică ridicată și o durată de viață lungă. Reglarea panoului de lumină pe verticală (în sus și în jos). Material: aluminiu + policarbonat (PC), transparent.
Specificații tehnice
| Tensiune de alimentare: | 230V~, 50Hz |
| Sursă de lumină: | LED SMD |
| Putere: | 30W |
| Indicele de redare a culorilor Ra/CRI: | >80 |
| Flux luminos: | 2400lm |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Grad de protecție: | IP65 |
| Culoare: | negru |
| Dimensiuni (L / H / P [mm]): | 170 / 150 / 28 |
| Controlul detectorului de mișcare: | nu |
| Alte caracteristici: | reglarea poziției proiectorului: pe verticală 180°. |
OR-NL-6081BL4 Orno
Marca
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Więcej
ProducătorORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Entitatea responsabilăORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.Adresă:
Rolników 437Cod poştal: 44-141Oraș: GliwiceȚară: PoloniaNumărul de telefon: 48 324 343 110Adresa de e-mail: techniczny@orno.pl
Simbol
OR-NL-6081BL4
Cod producător
5902560327489
Temperatura de culoare
4000 KWięcej
Putere
30 W
Culoare
Negru
Flux luminos
2400 lm
Indicele de redare a culorii (Ra)
80-89
Frecvență
50 Hz
Grad de protectie (IP)
IP65
Senzorul
Niciuna
Înălţime
150 mm
Lățime
170 mm
Adâncime
28 mm
Tipul de produs
Proiector
Sursa de lumina
LED
Tensiune de alimentare
230 V
AC
LED
SMD
Ecran
Transparentă
Alimentare
Rețea
Puneți o întrebare despre un produs
Scrieți recenzia dvs












